instalus! - błyskawicznie łączymy ze świat(ł)em

 

Witamy na stronie firmy Instalus! Istniejemy na rynku usług elektroinstalacyjnych od 2004 roku. Wykonujemy instalacje w szerokim zakresie od elektrycznych, alarmowych, RTV, aż po rozbudowane instalacje budynków inteligentnych. Wykonujemy zlecenia dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm, jak również korporacji o zasięgu ogólnopolskim.

 

instalus! - profesjonalnie, bez spięć

 

Posiadamy na swoim koncie wiele zrealizowanych zleceń, z których kilka przedstawiam na dalszych stronach. Nasze realizacje wykonujemy korzystając z nowoczesnych technologii i sprawdzonych materiałów, nie zapominając o indywidualnych uwarunkowaniach ekonomicznych każdej z inwestycji.

 

Od samego początku mieliśmy okazję współpracować z wieloma bardzo wymagającymi klientami. Staraliśmy się w każdej fazie inwestycji przeprowadzać ich przez świat elektryki łagodnie, profesjonalnie i bez spięć.

 

instalus! - elektryzująca pasja

 

Instalus! to przede wszystkim ludzie. Mam przyjemność przedstawić zespół zgranych, nieustannie rozwijających się pasjonatów nowoczesnych rozwiązań elektroinstalicyjnych. To właśnie sprawia, że zlecone nam do realizacji projekty zostają zawsze wykonane zgodnie z oczekiwaniami, rzetelnie, w maksymalnie krótkim terminie. Wszyscy pracownicy posiadają potrzebne do wykonywania prac uprawnienia branżowe, uczestniczą w szkoleniach i kursach.

 

instalus! - energia pod kontrolą

 

Wierzę, że nasze doświadczenie i pasja sprawią, że wybiorą Państwo właśnie firmę

instalus!

 

Zapraszam do współpracy,

Tomasz Spurek