Oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko elektryka - elektromontera do pracy na terenie Śląska oraz całego kraju. Pracujemy dla prywatnych inwestorów, instytucji publicznych, korporacji ogólnopolskich.

 Elektryk - Elektromonter

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • układanie tras kablowych,
  • montaż i podłączanie maszyn oraz urządzeń elektrycznych, rozdzielnic, opraw oświetleniowych,
  • montaż instalacji elektrycznych i niskoprądowych.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami budowlanymi,
  • gotowość do pracy w delegacji na prowadzonych przez firmę budowach,
  • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, umiejętność czytania planów elektrycznych,
  • prawo jazdy kat. B do 3,5 t,
  • uprawnienia SEP E 1kV, mile widziane E i D do 15 kV,
  • mile widziana umiejętność wykonywania badań i pomiarów elektrycznych instalacji.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wg stawki godzinowej + diety,
  • szkolenia branżowe,
  • odzież roboczą,
  • narzędzia,
  • elastyczność w warunkach pracy,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.