Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej - Zielona Energia

There are no translations available.

Mamy przyjemność poinformować, że Firma Instalus Elektroinstalacje Tomasz Spurek uczestniczyła, jako podwykonawca robót elektrycznych w zadaniu, polegającym na zaprojektowaniu i wykonaniu robót budowlanych w celu podniesienia efektywności energetycznej dla obiektu Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, przy al. Armii Krajowej 101, w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.

 

Do zakresu robót zleconych wchodziło:

- Wymiana opraw z tradycyjnych świetlówkowych na oprawy typu LED,

- Pomiary natężania oświetlenia,

- Wykonanie instalacji odgromowej i instalacji uziemienia paneli fotowoltaicznych ,

- Zasilanie, dostarczenie i podłączenie rozdzielnic N/N, podłączenie paneli fotowoltaicznych i falowników,

- Adaptacja stacji transformatorowej 15/0,4 kV dla podłączenia elektrowni fotowoltaicznej 400 kW wraz z dostawą i podłączeniem transformatora 630 kVA, wykonaniem zasilania SN.

 

Na szczególną uwagę, zasługuję fakt. iż Firma Instalus Elektroinstalacje Tomasz Spurek, wykonywała pracę na czynnym obiekcie, jakim jest Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej. Równocześnie należy podkreślić,  że mimo zaawansowanego technicznie projektu, krótkiego terminu realizacji nasza Firma wywiązała się z powierzonego zakresu prac w terminie, dostosowując się do wszelkich obostrzeń jakie na nią nałożono. Cały zespół wykazywał zaangażowanie i pomoc przy realizacji zadania. Prace zostały wykonane zachowując najwyższy standard jakościowo - techniczny. Mamy nadzieję tym samym, że nastepny zadowolony klient będzie zlecał nam kolejne zdania do realizacji.

 

 AF4I1781-min AF4I1782-min AF4I1785-min AF4I1801-min AF4I1805-min 

AF4I1790-min AF4I1807-min AF4I1809-min AF4I1811-min AF4I1814-min